Warning: Declaration of WPRandomPostsWidget::update($new_instance) should be compatible with WP_Widget::update($new_instance, $old_instance) in /home/hydra15/ftp/annakmita.pl/wp-content/plugins/wp-random-posts/randomposts.php on line 38
Reakcje na nowy wygląd czasopisma – Anna Kmita Stomatolog
Skip to content

Reakcje na nowy wygląd czasopisma

2 lata ago

1088 words

Moja początkowa odpowiedź na nowy New England Journal of Medicine, który leżał na moim biurku w ten pamiętny piątkowy poranek 5 lipca 1996 r., Był biały jak okładka, szepcząc Et tu, Brute. Wierny 12 -letni czytelnik czasopisma, moja odpowiedź – choć trochę dramatyczna – jest z pewnością zrozumiała. Przez te 12 lat obserwowałem, jak moja oryginalna edukacja medyczna stała się tak przestarzała, jak kudłaty dywan, na którym leżałem podczas nauki. Ale podczas kolejnego niekończącego się wyścigu, aby dotrzymać kroku wybuchowym postępom wiedzy medycznej, Dziennik był zawsze niezmienny. Nomenklatura dla czynnika wywołującego zespół nabytego niedoboru odporności może się czterokrotnie zmieniać (HTLV-III, HTLV-III / LAV, HIV, HIV-1), ale nie świętej budowli, w której ujawniono jej sekrety; nie, nie Dziennik.
Inne czasopisma mogą zmienić swój wygląd, ale nie Old Reliable; nie Dziennik.
Cóż, ze starym i nowym. Cztery kwestie później, faktycznie przestaję narzekać i zaczynam cieszyć się nowym wyglądem. Bordowy kolor klopsa i podpozycji jest rzeczywiście zdecydowaną poprawą. Stara pomarańczowoczerwona barwa zawsze wyglądała tak, jakby została wybrana, ponieważ w tym dniu była sprzedaż na nietypowe atramenty. Jeśli chodzi o czcionkę Galliard, muszę zgodzić się, że jest to łatwiejsze do odczytania, a także wygląda na czystsze.
Ale tak naprawdę, nadanie Dziennikowi liftingu twarzy nie różni się niczym od wykonywania chirurgii kosmetycznej na pomarszczonej celebrytce. Rezultaty mogą być młodzieńcze i pociągające, ale te osoby ostatecznie tracą charakter w okresie przejściowym i są ledwo rozpoznawalne jako ich poprzednie ja. (Czy ktoś w redakcji widział ostatnio Roberta Blake a czy Bea Arthura.) Tak jest teraz z dziennikiem. Rzeczywiście wygląda wspaniale, ale staje się także czymś obcym. Nieznajomy będę musiał nauczyć się kochać od nowa.
Wreszcie, mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę, że to wszystko jest po prostu narzekaniem na rzecz narzekania. Podobnie jak wszyscy inni, czytałem czasopismo ze względu na jego treść – okres. Tak długo, jak Dziennik będzie kontynuował tradycję wybitnych stypendiów i uczciwości intelektualnej, przeczytam go, nawet jeśli zostanie ręcznie wypisany na kartce papieru w linie. Ale zrób mi przysługę, nie rób tego ponownie.
Geoffrey S. Greene, MD
University of South Florida College of Medicine, Tampa, FL 33606
Gratulujemy nowego wyglądu czasopisma. Ulepszony format i czcionki są przyjemnością dla oka, ponieważ treść zawsze była pokarmem dla umysłu.
William S. Haubrich, MD
2946 Woodford Dr., La Jolla, CA 92037-3544
Wbrew twoim celom, nowy układ i format są mniej nowoczesne i trudniejsze do odczytania niż poprzednie. Czerwony kolor wygląda zardzewiały; kursywą of w tytule i innych liniach opiera się na odczuciu kolonialnym; jest zbyt wiele różnych czcionek; a abstrakcja biegnąca w dół po lewej stronie, bez pogrubionych nagłówków sekcji, wymaga więcej ruchu oczu niż poprzednia, poprzeczna konfiguracja.
Howard Price, MD
University of Texas-Houston, Houston, TX 77030
Jako subskrybent dożywotni uważam, że mam konkretny udział w reagowaniu Z jednym wyjątkiem bardzo lubię wszystkie twoje zmiany. Gratuluję zaniku. Moja jedna skarga dotyczy of w The New England Journal of Medicine w runner na górze każdej strony parzystej i na okładce. F w of wydaje się być ustawione w zupełnie innej czcionce. Jest pochylony i wydaje się cieńszy niż pozostałe litery, a wyższy w stosunku do wielkich liter T, N, E, J i M w tym samym biegunie. Jest drażniący i wydaje się nie na miejscu. Jeśli małe litery f są naprawdę takie same, jak w czcionce użytej dla całego biegacza, sugeruję, że nie pasuje, i że powinieneś użyć innego f . Jeśli f jest sentymentalne afektacja, relikwia przejęta z dawnych czasów, proponuję, abyś utracił swój sentymentalizm (z wyjątkiem tego klopsa , który serdecznie aprobuję) i że powinieneś wybrać prosty, grubszy i mniej długi f to pasuje.
George A. Goldberg, MD
5020 Garfield St., NW, Washington, DC 20016
Nowy wygląd czasopisma obejmuje przemyślane zmiany w typografii i poprawia jego czytelność (chociaż typ w mojej kopii wydaje się lżejszy niż w przeszłości, co częściowo kompensuje większą czytelność nowych czcionek). Zajmie to trochę czasu przyzwyczajeni czytelnicy, tacy jak ja, aby przystosować się – i krótko opłakiwać charakterystyczny stary wygląd strony Dziennika – ale ogólnie rzecz biorąc, zmiany wewnętrzne mają być oklaskiwane.
Okładka, niestety, wydaje się cieniem dawnej jaźni. Jest płaski i nieodróżnialny w porównaniu z uderzającym kolorem i odważnym typem swojego poprzednika. Nie wszystkie aspekty czasopisma wymagają zmian.
A. Ross Hill, MD
State University of New York Health Science Center w Brooklyn, Brooklyn, NY 11203-2098
. . . Linie między kolumnami, górnymi krawędziami stron i wszędzie – po co. . . .
Virginia Trimble
The Astrophysical Journal, Tucson, AZ 85726
Podjąłem 4 lipca wydanie – szczególnie mięsisty temat – kiedy kładłem się do łóżka i ustalałem przegląd neuralgii poopryszczkowej. Byłem tak rozproszony przez użycie sześciu różnych czcionek, wielorakich rozmiarów czcionek i pogrubionej twarzy, że musiałem się zatrzymać i przeczytać twój artykuł wstępny, aby zobaczyć, co masz do powiedzenia o zmianie. Prawdą jest, że zmiana staje się trudniejsza wraz z wiekiem. Ale czuję się tak, jakby ukochany i dostojny mentor pojawił się w mojej klasie w marynarce Armaniego, w granatowych spodniach i sproszkowanej peruce. Moje krytyczne uwagi to: (1) zbyt wiele czcionek; (2) mieszanie czcionek, które wywołują różne epoki, uczucia i motywy; oraz (3) tabele i wykresy pływające w białej przestrzeni. Idealny format nie zwraca na siebie uwagi. Powtarzanie czcionek i rozmiarów czcionek oraz pogrubiona czcionka powinny rozkładać elementy w logicznych sekwencjach i zapewniać wskazówki dla oka oraz łatwość czytania. Ale zbyt wiele przejść rozprasza uwagę. Mieszanie stylów powinno nadal wywoływać motyw lub uczucie oraz poczucie tożsamości i spójności. Uważam, że brakuje im obecnych zmian. Otwieranie się białą przestrzenią jest w porządku, ale ruchome ogniska powodują nieprzyjemne wrażenie na stronie.
Laurie LeMauviel, DO
Mt Edgecumbe Hospital, Sitka, AK 99835
To nie było zepsute.
Howard T. Bellin, MD
105 E. 73rd St., Nowy Jork, NY 10021
Jeśli chodzi o nowy wygląd czasopisma: retro-cool!
Douglas S. Binder, MD
315 Hermosa Dr, NE, Albuquerque, NM 87108
Odpowiedź
Dr Kassirer odpowiada:
Z naszych 236,681 subskrybentów mniej niż 70 odpowiedziało na moje zaproszenie do komentowania nowego wyglądu Dziennika, a jest to próbka listów, faksów i wi
[więcej w: bikalutamid, dabrafenib, oprogramowanie stomatologiczne ]
[przypisy: przetoka odbytu zdjęcia, sfinkterotomia, przewlekły katar krzyżówka ]

0 thoughts on “Reakcje na nowy wygląd czasopisma”

  1. [..] odnosnik do informacji w naukowej publikacji odnosnie: krzesło do masażu[…]